Gerekli malzemeleri önceden bolca hazırlayın

Evinizi taşımadan önce size gerekli olan birtakım malzemeleri hazırlamanız önem taşır. Yeterince koli, paket ipliği, koli bandı, makas, kalem, tornavida, kontrol kalemi (elektrik tesisatı için), gazete veya ambalaj kâğıtları önceden hazırlanmalıdır.

Kendinize evde rahat bir paketleme alanı yaratın

Bu alanda paketlenecek her eşyayı dikkatli bir şekilde kutulara yerleştirin ve kutuların içine yeterli miktarda dolgu malzemesi (köpük, pıtpıt ya da gazete kağıdı gibi) yerleştirin.

Paketlediğiniz kutuları adlandırın

Kutularınızı doldururken yeni evinizde hangi odaya gideceklerini muhakkak üstlerine not edin. Mutfak malzemeleri gibi kırılabilecek eşyalara çok özen gösterin, muhakkak koruyucu malzemeler ile de sararak kırılmalarını engelleyin

Mobilya ve beyaz eşyalar

Ev taşımanın en zor tarafı mobilyaları söküp taşımak ve yeniden kurmaktır.Bu kısımda bize güvenebilirsiniz yada bunun için tecrübeli birinden yardım alabilirsiniz ancak sökülen parçaları numaralandırıp vida vb. şeyleride paketleyerek kolay bulunabilir hale getirin.

Fazlalıklarınızdan kurtulun

Bir gün lazım olur düşüncesiyle bir köşede biriktirdiğiniz broşür, süs eşyası, giysi, kutu gibi fazlalıkları taşınırken mutlaka atın.Yeni evinizdede bunlar yine fazlalıkl olacaktır.

Yeni ev

Yeni evinizi taşınmadan önce kesinlikle temizleyin, eşyalar geldikten sonra bu sizin için çok zor olacaktır.Taşınma işlemi bittikten sonra eşyalarınızı kontrol etmeyi unutmayın.

Eşyalarınızı Biz Toplayalım

"Çorum Saray Evden Eve Taşımacılık"

Toplamalı tasımacılık olarak tabir edilen bu hizmetimizde, evinizdeki tüm esyalarınızı bulundukları yerden bizzat biz topluyor, esyaları türüne göre sınıflandırıp özenle ambalajlıyoruz. Çekmecelerinizde, dolaplarınızda, vitrinlerinizde, gardroplarınızda bulunan esyalarınız, konusunda uzman kadromuz tarafından büyük dikkat ve itina gösterilerek en iyi seklide paketlenir ve en kaliteli karton koli veya plastik varillere yerlestirilir.

0 537 686 41 56

Image